Hotel Františkovy Lázně Lázeňský dům BELVEDERE
 
ADRESA Hotel Lázeňský dům BELVEDERE
Dr. Pohoreckého 51/22
Františkovy Lázně 35101
Česká Republika
Hotel-Frantiskovy-Lazne-Belvedere@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
Hotel Lázeňský dům BELVEDERE ubytování Františkovy Lázně Aktuální počasí skoro zataženo
Hotel Františkovy Lázně Lázeňský dům BELVEDERE - Služba na recepci je 24 hodinHotel Františkovy Lázně Lázeňský dům BELVEDERE -  je k dispozici letní terasaHotel Františkovy Lázně Lázeňský dům BELVEDERE - K hotelu přísluší parkovištěHotel Františkovy Lázně Lázeňský dům BELVEDERE - disponuje restauracíHotel Františkovy Lázně Lázeňský dům BELVEDERE - krytý bazén v hotelu.Hotel Františkovy Lázně Lázeňský dům BELVEDERE - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Františkovy Lázně Lázeňský dům BELVEDERE - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Františkovy Lázně Lázeňský dům BELVEDERE - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
Doporučte tyto stránky:

*** Hotel Lázeňský dům BELVEDERE / Františkovy Lázně

Lázeňský dům Belvedere se nachází ve Františkových lázních. Svou polohou Vám nabízí opravdový odpočinek v těsné blízkosti kouzelné přírody zastoupenou nádherným lázeňským parkem.

Lázeňský dům Belvedere- ubytování
Ubytovat se můžete v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a v jednom apartmánu. Jednolůžkových pokojů je celkem 37, dvoulůžkových 30. K Belvederu také náleží jen pár desítek metrů vzdálená vedlejší budova Lužnice s jednoduše zařízenými pokoji a Royal, který nabízí velmi příjemné ubytování.

Lázeňský dům Belvedere - Restaurace
Při snídani, obědě či večeři se Vám určitě zalíbí pohled z hotelové restaurace, která svým panoramatickým výhledem láká na procházku po Isabelině promenádě. K vaší pohodě a dobré náladě přispějí též nedělní taneční odpoledne, malé koncerty nebo denní bar.

Lázně
Lázeňský pobyt ve Františkových Lázních je určený převážně pro léčbu širokého spektra onemocnění - od nemocí pohybového ústrojí, nemocí ledvin a močových cest, po léčbu respiračních, gynekologických, metabolických či onkologických onemocnéní. Lázeňský dům Belvedere nabízí procedury jako: perličková koupel, parafango, vymývání střev, minerální koupel s přísadou solí z Mrtvého moře, koupele s přísadou bylin, ultrazvuk, elektroléčba, inhalace, masáže a léčebný tělocvik v bazénu.

Okolí
Františkovy Lázně jsou nejmladší z proslulého trojúhelníku západočeských lázeňských měst. Na 100 minerálních pramenů vyvěrá ve Františkových Lázních a okolí obsahem oxidu uhličitého a minerálních solí, z nichž je zachyceno a využíváno 53 pramenů. Františkovy Lázně pravidelně navštěvovalo mnoho významných hostů, kteří se zasloužili o věhlas Františkových Lázní na celém světě.

SOOS
Leží 6 km severovýchodně od Františkových Lázní. Rezervace byla vyhlášena r. 1964 na ploše 221 ha, přístupná je jen část a to 1,2 km dlouhou podlážkovou naučnou stezkou s popisy a vysvětlivkami. Jedná se o rozlehlé rašeliniště a slatiniště, kde vyvěrá velké množství minerálních pramenů a čistý oxid ohličitý v tzv. mofetách - bahenních sopkách. Naučná stezka vede po dně vyschlého jezera, které mělo slanou (minerální) vodu.

Dnes zde najdeme evropskou raritu - tzv. křemelinový štít - nahromaděnou křemelinu ze schránek jezerních řas rozsivek usazených na dně jezera. Je to "měsíční" krajina rozbrázděná erozí a pokrytá žlutou a bílou vrstvou vysrážených minerálních solí. V rezervaci žije řada chráněných živočichů a roste zde množství mokřadních a slanomilných rostlin.